بهترین متخصص زنان در تهران

اکثر زنان برای مسائل گوناگونی چه در دستگاه تناسلی و یا چه در زمینه ی زیبایی دستگاه به پزشک زنان مراجعه می کنند.ویا کسانی که با کاهش لذت جنسی که دارند ناراضی هستند و یا افرادی که برای بچه دار شدن دائماً در تلاش هستند و …. بسیاری از مسائل و مشکلاتی وجود دارد ،در واقع مشکلاتی که اکثر زنان درگیر آن می باشند و برای درمان آن باید به متخصص زنان خوب مراجعه کنند تا برطرف شود .

متخصص زنان زایمان

چگونه می توانیم متخصص زنان خوب را انتخاب کنیم ؟

در صورتی که نیاز شما از مراجعه به یک متخصص زنان زیبا سازی بوده باید پزشکی را انتخاب کنید که همه ی مهارت ها و تکنیک های زنان را داشته باشد و بتواند با تجربه کاری که دارد به بهترین شکل انجام دهد .جراحی زیبایی واژن جزو جراحی هایی محسوب می شودکه امروزه  بسیار رواج پیدا کرد ه  و نظر بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده است .

معمولاً بانوان به دلیل تعداد زایمان طبیعی که داشته اند باعث گشادی واژن می شوند در این هنگام با جراحی واژینوپلاستی می توان به بهبود کمک کرد.و یا درصورتی که فرد دچار عدم تقارن لبه های رحم و یا موارد دیگر باشد می تواند با انجام جراحی لابیاپلاستی درمان کرد .

و یا برای جوانسازی واژن پزشک می تواند با روش های مختلف از جمله تقویت G ،تجدید پرده بکارت و یا نهال سازی کلیتورال به کار برد تا مشکل برطرف شود.

در واقع یک متخصص زنان و زایمان خوب ،پزشکی است که بتواند به خوبی به بیمار خود مشاوره دهد و به فرد با توجه به مشکلی که دارد اعتماد دهد همین امر باعث می شود که فرد با خیال راحت تر خودش را به دست پزشک بسپارد و راحت تر بتواند انتخاب کند .به طور کلی پزشک زنان باید با تجربه و مهارت و تبحری تمام تلاش خود را بدون در نظر گرفتن منافع شخصی برای بیمار خود انجام دهد و برای بیماران که در وضعیت حساس تری هستند مانند بانوان باردار همیشه در دسترس باشد (خارج از ساعت کاری ) تا درصورت هر گونه مشکل یا پرسش بتواند به بیمار خود بهترین راهکار را نشان دهد .

برخی از خدمات دکتر موسی زاده متخصص زنان و زایمان عبارتست ازسرطان رحم

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

درمان ناباروری

IVF

لاپاراسکوپی

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .