لوگو دکتر غزاله موسوی زاده
5/5

متخصص زنان و زایمان در شهران

5/5

یکی از مسائلی که زنان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند ، رعایت بهداشت زنانه و مراقبت از دستگاه تناسلی در دوره های مختلف زندگی است، بیماری های زنان در تمامی سنین شایع است و احتمال بروز انواع بیماری هایی که مربوط به دستگاه تناسلی می شوند وجود دارد ، از این رو باید تحت مراقبت یک متخصص زنان و زایمان با تجربه و با اطلاعات علمی پزشکی بالا قرار بگیرید ، به کمک متخصص زنان و زایمان در شهران می توانید مشکلات زنان و زایمان خود را درمان نمایید و از بروز برخی بیماری ها  که می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود نیز  جلوگیری نمود. اگر شما هم به دنبال دکتر زنان خوب در شهران هستید و می خواهید اطلاعاتی در این باره کسب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پیشگیری ، درمان و مراقبت از بیماری های زنان و زایمان می تواند منجر به سلامت کلی شما شود و همچنین نگرانی های شما را برای بارداری و یا دوران قاعدگی کاهش دهد .
همچنین به کمک متخصص زنان و زایمان می توانید اطلاعات پزشکی در زمینه بیماری های زنان  را ارتقا بخشید و با توجه به اهمیت هر بیماری مواردی که باعث بروز آنها می شوند را پیشگیری نمایید .
متخصص زنان و زایمان در شهران به شما کمک می کند تا پیش از بارداری مراقبت های لازم و ضروری را پیش بگیرید و در حین آن نیز  به خوبی از جنین مراقبت نمایید و از ابتلا به بیماری های عفونی و یا بیماری هایی که به جنین آسیب وارد می کند جلوگیری نمایید، جراح زنان در زمان زایمان همراه شما خواهد بود و با آرامش خاطر بیشتری تولد نوزاد شما را انجام خواهد داد .
به کمک متخصص زنان می توانید بیماری های مقاربتی و مشکلات جنسی خود را حل نمایید و درمان آن ها را به صورت کاملا تخصصی انجام دهید .

دکتر موسوی زاده
دکتر موسوی زاده
جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان
فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم

متخصص زنان و زایمان در شهران چه بیماری هایی را درمان می کند؟

زنان و دختران در طول زندگی خود دچار مشکلات هورمونی و بیماری هایی می شوند که برای درمان آن ها لازم است به بهترین متخصص زنان و زایمان در شهران مراجعه کنید. درمان بیماری های زنان می تواند به روشهای دارویی و جراحی امکان پذیر باشد. بنابراین یک متخصص زنان خوب باید در هر دو روش حرفه ای باشد. علاوه بر این ها بسیاری از بانوان با مشکلات نازایی به متخصص زنان در شهران مراجعه می کنند که لازم است پزشک به درمان های نازایی نیز مسلط باشد و در صورت امکان به پزشک دیگری ارجاع دهد. برخی از بیماری هایی که توسط بهترین متخصص زنان و زایمان در شهران درمان می شوند به شرح زیر می باشند:

برخی از خدمات و جراحی هایی که توسط بهترین متخصص زنان در شهران انجام می شود به شرح زیر است:

علاوه بر این ها درمان ناباروری با روش هایی مانند آی وی اف ، میکرواینجکشن و دیگر روش ها را به کار می گیرد.

ویژگی های دکتر زنان خوب در شهران

همه ما برای انتخاب یک پزشک خوب و حاذق بسیار وقت می گذاریم و برایمان اهمیت بسیاری دارد که پزشکمان مشکلات و بیماری های ما را با دقت شناسایی کرده و متناسب با آن فرآیند درمان را آغاز کند. تشخیص دقیق بیماری و گوش دادن با صبر و حوصله به مشکلات بیمار یکی از مهم ترین ویژگی های متخصص زنان و زایمان در شهران می باشد. یکی از دیگر ویژگی های مهم و پررنگ دکتر زنان خوب در شهران برخورداری از سطح تحصیلات و تجربه مرتبط و والا می باشد. دکتر غزاله موسوی زاده با بیش از 20 سال سابقه در درمان بیماری های زنان و زایمان دارای رزومه زیر می باشد:

دکتر غزاله موسوی زاده متولد ۱۳۵۰/۲/۱۸ صادره از مشهد می باشد. در سال ۱۳۶۹ در رشته پزشکی  ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شده اند و در سال ۱۳۷۶ فارغ التحصیل گردیده اند . ایشان پس از آن در رشته زنان زایمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه تحصیل داده و در سال ۱۳۸۲ نیز در این رشته فارغ التحصیل شده اند.

از سال ۱۳۸۲ در تهران، در بیمارستان های ذیل مشغول به طبابت بوده اند:

  • بیمارستان حضرت ولی عصر (ناجا)
  • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله
  • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم
  • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران

یکی دیگر از ویژگی های مهم دکتر زنان خوب در شهران برخورداری از اخلاق مداری پزشک و بیمار می باشد. هم چنین رعایت حقوق بیماران و نوبت دهی منظم یکی دیگر از ویژگی های مهم دکتر زنان خوب می باشد.

دکتر غزاله موسوی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *