شماره های تماس (021) 44 32 82 44
ساعت کاری مطب شنبه، سه شنبه، چهارشنبه 20:00 - 16:30
دوشنبه و پنجشنبه ها 12:00 - 10:00
آدرس مطب تهران، شهران جنوبی، نبش قدس، پلاک 12
طبقه ۳، واحد۱۱

متخصص زنان و زایمان شهران

دکتر موسوی زاده متخصص زنان و زایمان شهران

یکی از مسائلی که زنان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند ، رعایت بهداشت زنانه و مراقبت از دستگاه تناسلی در دوره های مختلف زندگی است، بیماری های زنان در تمامی سنین شایع است و احتمال بروز انواع بیماری هایی که مربوط به دستگاه تناسلی می شوند وجود دارد ، از این رو باید تحت مراقبت یک متخصص زنان و زایمان با تجربه و با اطلاعات علمی پزشکی بالا قرار بگیرید ، به کمک متخصص زنان و زایمان می توانید مشکلات زنان و زایمان خود را درمان نمایید و از بروز برخی بیماری ها   که می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود نیز  جلوگیری نمود .
پیشگری ، درمان و مراقبت از بیماری های زنان و زایمان می تواند منجر به سلامت کلی شما شود و همچنین نگرانی های شما را برای بارداری و یا دوران قاعدگی کاهش دهد .
همچنین به کمک متخصص زنان و زایمان می توانید اطلاعات پزشکی در زمینه ی بیماری های زنان  را ارتقا بخشید و با توجه به اهمیت هر بیماری مواردی که باعث بروز آنها می شوند را پیشگیری نمایید .
متخصص زنان و زایمان شهران به شما کمک می کند تا پیش از بارداری مراقبت های لازم و ضروری را پیش بگیرید و در حین آن نیز  به خوبی از جنین مراقبت نمایید و از ابتلا به بیماری های عفونی و یا بیماری هایی که به جنین اسیب وارد می کند جلوگیری نمایید، جراح زنان در زمان زایمان همراه شما خواهد بود و با آرامش  خاطر بیشتری تولد نوزاد شما را انجام خواهد داد .
به کمک متخصص زنان می توانید بیماری های مقاربتی و مشکلات جنسی خود را حل نمایید و درمان آن ها را به صورت کاملا تخصصی انجام دهید .

دکتر موسوی زاده
دکتر موسوی زاده
جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان
فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم

متولد ۱۳۵۰/۲/۱۸ صادره از مشهد.

در سال ۱۳۶۹ در رشته پزشکی  ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدهاند   و در سال ۱۳۷۶ فارغ التحصیل گردیده اند .
ایشان پس از آن در رشته زنان زایمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه تحصیل داده و در سال ۱۳۸۲ نیز در این رشته فارغ التحصیل شده اند.

از سال ۱۳۸۲ در تهران، در بیمارستان های ذیل مشغول به طبابت بوده اند:

بیمارستان حضرت ولی عصر (ناجا)
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران

دکتر موسوی زاده

دکتر موسوی زاده جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم دارای گواهی لاپاراسکوپی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، گواهی هیستروسکوپی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، گواهی سونوگرافی دانشگاه علوم پزشکی تهران فلوشیپ نازایی و... آدرس : شهران, شهران جنوبی, نبش قدس, پلاک 12 , طبقه 3, واحد 11 تلفن : 44328244-021
مطالب مرتبط

پاسخ

چهار × پنج =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button