لوگو دکتر غزاله موسوی زاده
Rating is disabled

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

یکی از دغدغه های بسیاری از بانوان تهرانی که در محدوده غرب تهران مانند شهران ، صادقیه ، جنت آباد و … زندگی می کنند، انتخاب بهترین متخصص زنان در غرب تهران می باشد. از آنجایی که گستره جستجوهای اینترنتی بسیار وسیع شده اند یافتن دکتر زنان خوب در محدوده غرب تهران در عین پیشنهادات بسیار کار ساده ای نمی باشد. بسیاری از انتظاراتی که از یک دکتر خوب در غرب تهران داریم بایستی برآورده شود. برخی مواقع بیماری های خاص و اروژانسی وجود دارند که برای تشخیص و درمان آن ها لازم است پزشک تخصص و تبحر لازم را داشته باشد. به همین جهت نیازمند تحقیق و بررسی بسیار برای یافتن بهترین متخصص زنان در غرب تهران هستیم تا بتوانیم بهترین را انتخاب کنیم. اگر شما هم به دنبال دکتر زنان خوب در غرب تهران هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فعالیت های تخصصی بهترین متخصص زنان در غرب تهران

همانگونه که در بخش فوق به آن اشاره شد دکتر زنان خوب در غرب تهران بایستی بتواند اقدامات درمانی بسیاری هم در حوزه بیماری ها اعم از بیماری های روتین و خاص و هم در حوزه زیبایی به بیماران ارائه دهد. بسیاری از بیماری های روتین بانوان مانند عفونت واژن و یا اختلالات هورمونی ، تنبلی تخمدان و …باید توسط پزشک متبحر تشخیص و درمان شوند. از طرفی برخی جراحی های زیبایی مانند لابیاپلاستی علت مراجعه بانوان به دکتر زنان خوب در غرب تهران می باشد. برخی از فعالیت های تخصصی دکتر زنان خوب در غرب تهران به شرح زیر می باشد:

 • جراحی های زیبایی واژن
 • آزمایشات قبل از بارداری
 • مراقبت های بارداری
 • انجام لاپاراسکوپی
 • هیستروسکوپی
 • هیستروکتومی رحم
 • جراحی های کیست تخمدان
 • درمان ناباروری
 • تعیین جنسیت
 • و…

بهترین متخصص زنان در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برخی از مراجعان پزشک دختران نوجوانی می باشند که به تازگی عادت ماهانه را تجربه کرده اند و با مشکلاتی مانند دردهای مزمن لگن به بهترین متخصص زنان در غرب تهران مراجعه می کنند. از طرفی بانوانی باردار که به دلیل ترشح هورمون ها شرایط روحی حساس تری نسبت به سایر بانوان دارند از مراجعین پر و پا قرص دکتر زنان خوب در غرب تهران هستند. بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های دکتر زنان خوب دارا بودن درک شنیداری و حس انسان دوستی با بیمار می باشد . به طوری که بیمار بتواند به راحتی مشکل خود را بیان کرده و پزشک پذیرای صحبت های بیمار باشد بنابراین برخی از خصوصیات و ویژگی های دکتر زنان خوب به شرح زیر می باشد:

 • همراهی بیمار در روند درمان بیماری
 • داشتن انرژی مثبت و روحیه قوی
 • حفظ احترام و خوش رویی با بیمار
 • دلسوز بودن
 • حفظ اطلاعات بیمار و رازداری
 • حفظ روحیه و صبوری

پزشک باید بتواند رابطه ای بسیاری شفاف با بیمار برقرار کند و به گونه ای که بیمار به طور کامل به او اعتماد کرده است و برای همیشه به او مراجعه کند. در صورتی که بیماری سخت مانند سرطان رحم ، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم و … در بیمار شناسایی کرد به طور واضح مشکل او را بیان کرده و در صورت لزوم به پزشک دیگری معرفی کند.

شما می توانید جهت مشاوره با دکتر غزاله موسوی زاده فرم زیر را پر کنید

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن
پیام
فرم‌ شما با موفقیت ثبت شد!
خطایی رخ داده است لطفا مجدد تلاش کنید.

بهترین متخصص زنان در غرب تهران چه وظایفی دارد؟

دکتر زنان شما باید معاینات لازم را بر روی بیمار انجام دهد و ضمن اطلاع از سابقه پزشکی بیمار و بیماری هایی که در خانواده او مرسوم می باشد فرآیند درمانی معقول و بهینه را پیش گیرد. هم چنین در صورت مشاهده هر گونه عارضه غیرنرمال در آزمایشات هورمونی، تست پاپ اسمیر بررسی های لازم را انجام داده و در صورت لزوم کولپوسکوپی و یا هیستروسکوپی تجویز شود.

برخی از متخصصین زنان و زایمان دستگاه سونوگرافی در مطب خود دارند و به امور آن مسلط می باشند. یکی دیگر از وظایف متخصص زنان این است که در صورتی که بیمار به سونوگرافی خاصی احتیاج دارد او را به بهترین مرکز سونوگرافی معرفی کند.

هم چنین ارائه نوبت دهی و وقت دهی منظم به بیماران یکی دیگر از وظایف متخصص زنان بوده است که بیماران بدون معطلی و اتلاف وقت در مطب او حضور پیدا کرده و به موقع ویزیت شوند.

بهترین متخصص زنان در غرب تهران کیست؟

تا این بخش از مقاله با اهمیت انتخاب دکتر زنان خوب در غرب تهران آشنا شدیم. بنابراین اگر در منظقه غرب تهران هستید و به دنبال متخصص زنانی می باشید که ویژگی های فوق را داشته باشد دکتر غزاله موسوی زاده بهترین متخصص زنان در شهران با سابقه بسیار درخشان در درمان بیماری های زنان و زایمان می باشد. بسیاری از بیماری های زنان سبب ناباروری در آن ها می شود. این در حالی است که متخصص زنان شما باید با روش های درمان ناباروری مانند آی وی اف ، میکرواینجکشن و… آشنایی لازم داشته باشد.

دکتر غزاله موسوی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *