لوگو دکتر غزاله موسوی زاده

زایمان در بیمارستان صارم

زایمان در بیمارستان صارم :

بسیاری از مادران باردار که قصد زایمان در بیمارستان صارم را دارند از امکانات بیمارستان بی اطلاع بوده و نگران روز تولد فرزند خود می باشند . خانم دکتر موسوی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی با تجربه گسترده در زمینه زایمان طبیعی و زایمان سزارین ، از سال 1382 در  بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی صارم ، لاله و پیامبران به امر طبابت می پرداخته اند  . در این مطلب اطلاعاتی را در خصوص چگونگی زایمان در  بیمارستان صارم در اختیارتان می گذاریم .

زایمان در بیمارستان صارم

طرح مامای بیمارستان صارم :

برای امر زایمان در بیمارستان صارم ، علاوه بر فراهم بودن امکانات و تجهیزات پزشکی استاندارد طرح مامای همراه برای نخستین بار در کشورمان برای تداوم روش زایمان طبیعی اجرا می شود . به این ترتیب مادران باردار به زایمان طبیعی تشویق شده و دیگر ترسی از این روش زایمانی نخواهند داشت . به این ترتیب یکی از اهداف پزشکان بیمارستان که کاستن از عوارض زایمان سزارین است ، برآورده شده و وجود  یک مامای همراه در کنار مادر باردار در تمامی مراحل زایمان به کنترل ترس و استرس می انجامد . در بیمارستان صارم زایمان به گونه ای است که ارتباط مادر و ماما مزایای بسیار زیادی به همراه داشته و حتی در هفته های آخر بارداری خود مادر می تواند مامای مورد نظرش را انتخاب نماید . به این ترتیب با تکنیک های تخصصی پزشک متخصص زنان و با یاری مامای همراه ، زایمانی راحت ، ایمن و بی دردسر خواهید داشت وجود  یک مامای همراه از این جهت برای شما مفید است که وی با متخصص زنان و زایمان شما نیز ارتباط قوی و موثری داشته و برای پیشبرد روند زایمان ، اطلاعات مهم و اساسی شما را در اختیار وی قرار می دهد تا به بهترین نحو فرآیند تولد نوزاد کنترل شده و مناسب ترین تصمیمات تخصصی اندیشیده شود . می توان به مادرانی که قصد زایمان در بیمارستان صارم را دارد این نوید را داد که علاوه بر پزشک متخصص زنان و زایمان و مامای همراه ، یک مامای ناظر نیز در زمان زایمان در کنار شما بوده و در این مرحله یاریتان می کنند .

کلاس های آموزشی :

علاوه بر طرح مذکور و شرایط مناسب زایمان در بیمارستان صارم ، کلاس های آموزشی برای زنان باردار برگزار شده که در طی این کلاس ها ، دانسته ها و اطلاعات مادران درباره دوره بارداری ، وضعیت جنین و مراقبت های پس از آن افزایش می یابد تا روند فرزند آوری به بهترین و ایده آل ترین نحو سپری شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر موسوی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی .

دکتر غزاله موسوی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
فلوشیپ نازایی از پژوهشکده علمی صارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *